Mardin’de damak zevkine hitap edecek Günaydın KVH6 hizmete açıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mardin’de damak zevkine hitap edecek Günaydın KVH6 görkemli bir törenle hizmete açıldı

Mardin Diyarbakır Karayolu üzerinde son derece nezih bir ortamda, Türkiye’nin farklı noktalarında üretilen yüzde yüz organik gıdaların servis edileceği Günaydın KVH6 görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Girişimci İşletmeci  Seher Çelebioğlu ile İşadamı  Beşir Ulusoy’un ortaklaşa olarak Mardin’e kazandırmış olduğu  iki dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan tesisin açılışını MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Ali Dündar, Kızıltepe STK Platformu Dönem Başkanı M.Şerif Öter, Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Ergin birlikte yaptı. Açılışı yapan davetlilerin birer konuşma yaptığı törende; işletmelerin açılması kadar işletilmelerindeki maharetin de ayrı bir sanat içerdiğini belirterek, bu konuda girişimcilere başarılar dileyip, işletmenin hayırlara vesile olması dileğinde bulundular.
EKOLOJİK LEZZETLER MARDİN’DE BULUŞUYOR
Ekolojik pazar ürünlerinin müşterilerin hizmetine sunulduğu kahvaltı salonu aynı zamanda Mardin’de bir İlke de imza atmış oluyor.  Türkiye’nin farklı noktalarından ilaçsız gübresiz olarak yetiştirilen gıdaların Mardinlilerin damak zevkine sunmuş olacak tesiste; Kaşar ve peynir çeşitleri Kars’tan, Oltu Peynir ile Bal Van’dan, Zeytin ve zeytin yağı çeşitleri ile reçeller Balıkesir’den, Ceviz reçeli İskenderun’dan, Sucuk çeşitleri Afyon’dan olmak üzere Mardin’de özenle hazırlanmakta olan Kavurma, Kaymak, reçel ve yoğurt çeşitleri servis edilmekte. Misafirlerine 20 ayrı çeşit kahvaltı sunuyor.
20 ÇEŞİT ORGANİK KAHVALTI
Tıpkı kullanılan gıdalar gibi mekânın kendisi de organik olan Günaydın kvh6 salonu; Ahşap kamelyaları, çardakları ve dekorasyonuyla misafirlerine keyifli vakit yaşatmak üzere düşünülüp hazırlanmış.
Mardin halkına ve Mardin’i ziyaret etmeye gelen misafirlere nezih bir ortamda, sessiz ve güzel bir manzara eşliğinde, bir aile ortamında organik ürünlerle kahvaltı yapma yemek yeme ve keyifli vakit geçirme imkanı sağladıklarını belirten İşletmeci Seher Çelebioğlu, “Misafirlerimize yakışır bir ortam hazırladığımızı düşünüyorum. Tamamen bir aile ortamında; Mardin’in dışından gelecek iddialı ve organik ürünlerle birlikte yöremizde üretilen süt ve süt ürünleri, Sucuklu ve pastırmalı yumurta, özellikle de misafirlerimize Mardin’e özgü saç tava ve kavurmanın yanı sıra 20 ayrı çeşitten oluşan kahvaltı çeşidini günün her saatinde bir aile ortamında denemelerini öneriyorum.”
“AMACIMIZ REKABET DEĞİL, HİZMET ÜRETMEKTİR”
İşletmeci İşadamı Beşir Ulusoy ise Amacımız ne kar etmek, ne de Mardin’in meşhur restoranlarıyla rekabet etmek değil.  Amacımız, her kesime ve her gelir gurubuna Mardin halkına nezih bir ortamda, sessiz bir alanda,  bir aile ortamında yemek yeme ve keyifli vakit geçirme imkanı sağlamamayı düşünüyoruz. Bunun için, kaliteden asla taviz vermeden, son derece makul fiyatlarla halkımıza bu hizmeti sunuyoruz” şeklinde konuştu.