RAYMAR HOTELS, Emitt’te stant açan tek yerli otel zinciri oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RAYMAR HOTELS, Emitt’te stant açan tek yerli otel zinciri oldu

 

25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMİTT’te Mardin’in yerli ve milli otel zinciri markası RAYMAR’ın açtığı tanıtım stanttı büyük ilgi gördü.

 

Yaklaşık 30 ülke, yüzlerce kamu kurum ve işletmenin katıldığı fuarda Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Midyat Belediyesi’yle birlikte Mardin’i özel işletme olarak kendi standında temsil eden Mardinli tanınmış İşadamı Reşit Kılıç’ın sahibi olduğu RAYMAR Oteller zinciri standı oldu.

 

EMİTT Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Mardin’in izlerini taşıyan ilk özel işletme standı olmakla birlikte RAYMAR fuara katılım gösteren yabancı marka oteller zincirlerinin dışında katılım gösteren tek yerli otel zinciri markası oldu.

 

Raymar Hotels; Antalya’da 1500 yatak kapasitesi ile Antalya resort & aqua park, Mardin’de 5 yıldız ve 290 yatak kapasitesi ile RAYMAR Mardin, 175 yatak kapasitesi ile RAYMAR Ankara ve Muğla merkezde 120 yatak kapasitesiyle Muğla Akyaka bungalo Otel ile Turizm alanında faaliyetlerini sürdüren RAYMAR Oteller Zincirinin standı görsel ve tasarım olarak da en fazla ilgi çeken standların arasında yer aldı.

 

Çok sayıda seyahat ve turizm işletmesi temsilcisi tarafından ziyaret edilen stantta RAYMAR Oteller Zinciri hizmet yelpazesiyle ilgili bilgilendirmeleri RAYMAR Ankara Hotels Genel Müdürü Tuncer Güven ile RAYMAR Antalya resort & aqua park Genel Müdürü Armağan Yörü ve otellerin satış ve pazarlama müdürleri yaptı.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ile Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Mardin İl Kültür Turizm Müdürü Sabahattin Genç ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Abdurraman Şahin’in de aralarında bulunduğu çok sayıda misafirin ziyaret ettiği stantta misafirlerinini ağırlayan RAYMAR Oteller zinciri Yönetim Kurulu Başkanı tanınmış işadamı Reşit Kılıç, Medeniyetler beşiği Mardin’in bir markası olarak tepkı Mardin’in sıcak misafirperverlik örneğinde olduğu gibi; dünya insanlarını en konforlu şekilde ağırlamak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

 

“OTEL ZİNCİRİMİZİN HALKALARINI ARTTIRACAĞIZ”

RAYMAR olarak otel işletmeleri zincirine yeni yatırımlarla yeni halkalar eklemeye devam ettiklerini kaydeden İşadamı Kılıç, “Bizler medeniyetin beşiği tarih, kültür ve inançların şehri Mardin’imizi dünyanın misafir odası olarak tanımlıyoruz. Mardin’den çıkmış bir marka olarak ülkemizde ve yurt dışında tıpkı Mardin’in misafirperverliğinde olduğu gibi misafirlerimize en konforlu ağırlamanın imkanları için çalışıyoruz. Profesyonel anlamda çalışmış, tecrübeli işletmeci kadromuzla her zaman daha iyiye, daha güzele ulaşmanın gayreti içerisindeyiz. Dünya’nın kendi alanında en büyük 4. büyük fuarı olma unvanına sahip olan EMİTT Turizm ve Seyahat Fuarı’nda RAYMAR olarak; Türkiye’nin tek yerli otel zinciri markası olarak bulunuyor olmamızın temel nedeni ve sebebi de budur. İnşallah yurt dışında açacağımız yeni işletmelerimizle birlikte sektörün öncü markaları arasındaki yerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.