Ahmet Türk ameliyat oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ahmet Türk ameliyat oldu

 

Siyaset adamı Ahmet Türk,  yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı Ankara’da ameliyat oldu.

 

Siyasetin önemli ve tanınmış simalarından biri olan eski parlamenter ve HDP’den seçildiği Mardin Büyükşehir Belediye başkanlığı görevinden alınan Ahmet Türk’ün Ankara’da başarılı bir operasyon geçirdiği öğrenildi.

 

79 yaşındaki tecrübeli siyasetçi Ahmet Türk’ün ameliyatı ile ilgili Sırrı Sakık kendi sosyal medya hesabından paylaşım yaparken Ahmet Türk’de, sağlık durumunun iyi olduğunu kendi hesabından paylaştı.

 

Eski milletvekillerinden Sırrı Sakık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ahmet Abi’nin (Türk) bugün Ankara Güven Hastanesi’nde geçirdiği operasyon gayet başarılı geçti. Yakın zamanda sağlığına kavuşmuş vaziyette aramızda olacak. Bu başarılı operasyonu gerçekleştiren tüm doktorlara, sağlık emekçilerine ilgilerinden ötürü yürekten teşekkürler.” Bilgisine yer verdi.

 

Sağlık durumu ile ilgili kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Ahmet Türk ise, “Sağlık açısından küçük bir müdahale yaşadım şu an gayet iyiyim herkese kucak dolusu sevgiler saygılar. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle …” paylaşımında bulundu.