Ak Parti Mardin teşkilatı kuruluşunun 22. Yıl dönümünü kutladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Mardin Teşkilatı Kuruluşunun 22. Yıl Dönümünü Kutladı

AK Parti Mardin İl Teşkilatı, AK Parti’nin kuruluşunun 22. yıldönümünü pasta keserek kutladı. Programa AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, İl Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar, İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı ve partililer katıldı.

Parti’nin kuruluşunun 22. Yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “AK Parti mazluma arka çıkan, yetimi koruyan, komşusu açken tok yatmayı kınayan, yardımlaşmayı ve paylaşmayı en büyük erdem sayan kadim bir geleneğe sahip ve aile yapısı güçlü, genç, dinamik bir toplumsal dokusu olan Türkiye’yi ayağa kaldırmak ve aziz milletimizin bahtını açmak için başlatılan bir hizmet yolculuğudur.”

İl Başkanı Alma, “AK Parti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyerek kurulmuş ve başından beri toplumsal taleplerle samimi bir ilişki kurmuştur. Bu bağlamda AK Parti halkın sesi olarak girdiği tüm seçimlerden birinci olarak çıkan tek partidir.”

Türkiye’yi etkisi altına alan sıcak hava dalgasının hafta sonuna kadar devam edecek. Sıcaklıklar Marmara ve kıyı Ege haricinde mevsim normallerinin 6 ila 10 derece üzerinde seyrederken, Ankara’da ise önümüzdeki günlerde 39-40 derecelik sıcaklık beklentisi var. İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ekstrem sıcaklıkların olabileceğine dikkat çekildi.