Bağımsız Aday Kahraman: Vejdi abiniz sizi TBMM’de en güzel şekilde temsil edecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bağımsız Aday Kahraman: Vejdi abiniz sizi TBMM’de en güzel şekilde temsil edecek

Kahraman, “Vatandaşımız esnafımız kimin bu halk için mücadele ettiğini gayet iyi biliyor”

Mardin Bağımsız Milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, bu kapsamda ziyaretlerini sürdürüyor. Kahraman, Kızıltepe’de esnaf ziyaretinde bulundu.

Mardin Bağımsız Milletvekili olarak adaylığını açıkladıktan sonra Mardin ilçelerinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Mehmet Vejdi Kahraman, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe Cumhuriyet meydanı olmak üzere esnafları işyerlerinde tek tek ziyaret ederek desteklerini istedi. Kalabalık bir halde esnaf ziyareti gerçekleştiren Kahraman, Kızıltepe’nin adayı olarak mecliste halkın sesi olacağını söyledi.

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, “Mardin Aşkıyla, Bağımsız Ruhla Kızıltepe’mizin Şahkulubey ve Cumhuriyet Meydanındaki esnaf ve halkımızı ziyaret ettik. Kızıltepe 14 Mayıs sabahına bilenmiş ve Esnafımız her şeyin farkında kimin bu halk için mücadele ettiğini de gayet iyi biliyor. Halktan hiçbir şeyi saklayamazsınız halk her şeyi görüyor. Kızıltepe Esnaf ziyaretlerimiz devam edecek bütün esnafımıza bizlere göstermiş oldukları ilgi için teşekkür eder, hep beraber Mardin’in geleceği için mücadeleye devam…” açıklamasında bulundu.

Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan gençlere de seslenen Kahraman, “Gençler sabırsız olduğunuzu biliyorum. 14 Mayıs’ı bekleyin sandıklarda Mardin’in geleceğini belirleyeceksiniz. Sizlere güveniyorum. Sizin enerji ve heyecanınız, bizim tecrübemizle birleşerek Mardin Hakkettiği yere gelecek. Vejdi abiniz sizi TBMM’de en güzel şekilde temsil edecek. Mardin Halkı için mücadeleye devam..” şeklinde konuştu.