Bakan Işıkhan Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti

Mardin’i ziyarete den Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Mardin Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. ilk iftarını Mardin’de açtı.

Bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere Mardin’e gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ı Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanında Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun tarafından karşılandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Mardin Milletvekili Faruk Kılıç ve beraberindeki heyetle birlikte Mardin Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

Mardin’in üretim ve istihdamına öncülük eden Organize Sanayi Bölgesini ziyaret eden Bakan Işıkhan ve beraberindekiler, OSB Başkanı Nasır Duyan ve OSB Yöneticileri, Firma Sahipleri ve personellerle bir araya gelerek sohbet edip, talep ve ihtiyaçlarını dinledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan akşam düzenlenen “Vefa Buluşması” iftar programına katıldı. “Vefa Buluşması” iftar programına Bakan Işıkhan’ın yanı sıra Ak Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Ak parti Mardin Milletvekilleri Faruk Kılıç ile Muhammed Adak, MKYK üyesi Orhan Miroğlu, Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, il-ilçe teşkilatları ve partililer katıldı.