Kılıç: Bölgemizin ihtiyacı olan her konuyu çözmeye hazır olacağız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milletvekili Kılıç, Bölgemizin İhtiyacı Olan Her Konuyu Çözmeye Hazır Olacağız

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç Mardin programları kapsamında, Kızıltepe ilçe merkezi dahil olmak üzere bir çok kısal mahallede programlar düzenledi.

Ak Parti Mardin Milletvekili Faruk KIlıç, partisinin Kızıltepe İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirdiği ziyaretin ardından İlçe Başkanı Bülent Şahin ve AK Parti teşkilatından oluşan heyetle, Kızıltepe İlçesi’nde yapımı devam eden 150 yataklı ek hastane hizmet binasının inşaat alanında incelemelerde bulundu.  Milletvekili kılıç ardından Kızıltepe’de faaliyet gösteren taksici esnafıyla bir araya gelerek sorun ve taleplerine yönelik hasbihalde bulundular.

Kılıç ve beraberindeki heyet daha sonra taziye ziyaretlerinde bulunup Çetinler, Elmalı, Fesleğen Mahalleleri’ ne ziyaret gerçekleştirdi.

Milletvekili Faruk Kılıç gerçekleştirilen programa ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Meclis gündeminin yoğunluğunun azalmasının ardından Mardin’de ki programlarımızı devam ettirmek üzere teşkilatlarımızla birlikte il, ilçe ve mahallelerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu bazen bir kanaat önderi olabiliyor, bazen bir taksici esnafı, bazen de yaşlı bir amcamız olabiliyor. Önemli olan Mardin’in her bir metrekaresini ziyaret edebilmek, her bir insanımıza ulaşabilmektir. Bizleri bu önemli göreve layık gören her vatandaşımızın yanında derdiyle, sorunuyla hemhal olmak boynumuzun borcudur. Bu minvalde Kızıltepemizin vefalı taksici esnafıyla bir araya gelerek olası bazı sorunlarını dinleyerek çözümü noktasından elimizden gelen her çabayı sarf edeceğiz. Bölgemizin bazı kanaat önderlerini ziyaret ettik. Kendileriyle yaptığımız söyleşide ilçemizin tarımdan elektriğine, suyuna kadar olan her konuyu masaya yatırmaya çalıştık. Bölgemizin ihtiyacı olan her konuyu derinlemesine inceleyerek yöre halkımızın huzur ve refahı için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olacağız.” Dedi.