Kurt ailesinin 2 Servisi de bölgede dereceye girdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurt ailesinin 2 Servisi de bölgede dereceye girdi

Kurt Ailesinin Kızıltepe ile Diyarbakır’da hizmet veren Arçelik – Beko Yetkili Servisleri bölge birinciliği ve bölge üçüncülüğünü elde ettiler.

Mardin Kızıltepeli başarılı iş adamı Veysi Kurt tarafından yaklaşık 25 yıl önce Kızıltepe ilçesinde ve 4 yıl önce Diyarbakır da kurulan faaliyetlere başlayan 2 Arçelik & Beko Yetkili Servisi verdikleri kaliteli hizmetlerin müşteri memnuniyetiyle birleşmesiyle 2022 yılında müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle bölgenin en iyi 3 servisinden ikisi olma başarısını elde ettiler.

Arçelik Elazığ Bölge Temsilciliği Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü’nün bölge illerinde hizmet sunan yetkili servisler arasında her yıl gerçekleştirdiği geleneksel başarılı servisleri ödüllendirme çalışması kapsamında birçok kriter, istatistik ile başarı ölçümleri ve müşteri memnuniyetinin göz önünde bulundurulduğu değerlendirme çalışmalarında 2022 yılının en başarılı bölge servisi olarak; Kızıltepe Arçelik Yenikent Yetkisi Servisi birinci seçildi. Aynı değerlendirmede Diyarbakır Yeniköy yetkili Servisi ise en iyi üçüncü servis olma başarısını gösterdi.

2022 yılının en başarılı bölge servisleri oldular

Genç İş insanları Ömercan ile Yeşim Kurt’un yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Kızıltepe Arçelik Yenikent Yetkili Servisi 2022 yılının en başarılı bölge servisi olarak birinciliğini elde ederken, Genç İş insanları Süleyman ve Melih Kurt yönetimde Diyarbakır da faaliyet yürüten Yeniköy Arçelik & Beko Yetkili Servisi ise bölge üçüncülüğünü elde etti.

Gaziantep’te düzenlenen, Elazığ bölgesi yılın hizmet kalite ödülleri töreninde bölge birincilik ödülünü alan Kızıltepe Yenikent Arçelik & Beko Yetkili Servisi yöneticileri Ömercan Kurt ile Yeşim Kurt kardeşler, elde edilen başarının müşterilerine karşı olan sorumluluklarını bir kat daha arttırdığını kaydederek, “Kaliteli hizmet ve disiplinli çalışmanın ışığında müşteri memnuniyeti ve güler yüzü esas alan çalışmalarımızın semeresini aldığımız ödüllerle taçlandırıyoruz. Daha önce elde edilen başarının 2022 yılında tekrarlanmasının asla tesadüf olmadığını, istikrarlı ve disiplinli çalışmaların ışığında; Güleryüz ve müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli hizmetle bize duyulan güvenle yola devam edeceğiz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz

Elazığ bölgesi yılın hizmet kalite ödüllerinde Yenikent servisimiz bölge birincisi, Yeniköy servisimiz ise üçüncüsü seçildi. Bu başarı çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmaları sayesinde ve ekip ruhu, dayanışma gücü, disiplin ve özveri sayesinde gerçekleşti. Bu başarıda emeği bulunan çalışma arkadaşlarımı bir kez daha kutluyorum. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için hizmetlerimizi aynı titizlikle sürdüreceğiz.” Açıklamasında bulundular.

Ödül töreninde 3.lük ödülünü alan Diyarbakır Yeniköy Arçelik & Beko Yetkili Servisi yöneticileri Süleyman Kurt ile Melih Kurt kardeşler ise, 4 yıl gibi kısa bir süre içinde bölge üçüncüsü olmalarının kendilerini ve ekiplerini gururlandırdığını ve motive ettiğini belirterek, “Sevgili Yenikent ve Yeniköy Arçelik Beko yetkili servis ekiplerimiz, Sizlerle birlikte olmak gurur verici. Elazığ bölgesinde gerçekleştirilen hizmet kalite ödülleri töreninde, Yenikent servisimiz bölge birincisi, Yeniköy servisimiz ise üçüncüsü seçildi. Bu başarı, sizlerin özverili çalışmaları sayesinde gerçekleşti.

Bu başarı aynı zamanda ekip çalışmasının gücünü de ortaya koyuyor

Sizlerin gösterdiği ekip ruhu, disiplin ve özveri sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için gereken tüm çalışmaları yaptık. Bu ödül, sadece başarılarımızın bir göstergesi değil, aynı zamanda ekip çalışmasının gücünü de ortaya koyuyor.

Bu başarı, sadece sizlerin değil, aynı zamanda tüm şirketimizin gururu oldu. Sizlerle çalışmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum ve bu başarının devam etmesi için gereken tüm desteği sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Sizlerin gösterdiği özveri ve çalışma azmi, başarılarımızın sadece bir başlangıcıdır. Birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.

Tüm ekibimizi yürekten tebrik ediyor ve bu ödülü sizlerle birlikte kutlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.” Şeklinde konuştular.

Bize örnek olan yol gösteren babamızla gurur duyuyoruz

Genç iş insanları Süleyman, Yeşim, Ömercan ve Melih Kurt kardeşler, babalarının çizdiği başarı yolunda gitmenin mükâfatını aldıklarını belirterek, “Bizlere müşteri memnuniyetinin önemini ve disiplinli çalışma esasları etrafında kenetlenmemizi bizzat uygulayarak bize yaşatarak gerçekleştiren, örnek olan ve öğütleriyle yol gösteren kurucumuz, babamız Veysi Kurt’a teşekkür ederiz.Onunla guru duyuyoruz.” Açıklamasında bulundular.

İlk üçte birinci ve üçüncülük başarısı Kızıltepeli olarak ayrı bir gurur

Başarılı iş adamı Veysi Kurt ise çizdiği yolda başarı ile yürüyen, çalışmalarında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bölgede 2 derece elde ettikleri için çocuklarıyla gurur duyduğunu belirterek, “Elazığ bölge Arçelik Beko yetkili Servisi ilk üçte birinci ve üçüncüsünün Kızıltepe’den olması Kızıltepeli olarak ayrı bir gurur.

Yeniden kazandığınız 2022 yılı bölge birinciliği ve üçüncülüğü başarınızı takdir ve tebrik ediyorum başarılarınız daim olmasını temenni ediyorum bana bu gururu yaşattığınız için bütün çocuklarıma ve servis çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.” İfadelerini paylaştı.