Diler Erbeyi

Misafirdir Sonuçta

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MİSAFİRDİR SONUÇTA

Şimdi size kadınlarımızın sohbetinden bir demeç paylaşacağım:

Konudan konuya atlamalar ile öncelikle beyninizin bir sulandığını hissedersiniz, sonra yavaş yavaş ortama mecburi uyum sağlamaya çalışırsınız. ( Misafirdir sonuçta J)

Hiç yorulmazlar konuşmaktan. Az önce geldiğimiz misafir ortamının bir benzerini başka bir ortamda saniyesinde kuracak kadar güçlüdürler. Yorulmak yok yola devam.

Konu başlıkları:

1-Giyim

2- Bulaşık

3- birini çekiştirme

4- yemek

5- vs vs.

Bunlar benim aklımda kalanlar kalmayanları artık siz düşünün.

Alınan bir şişenin anatomisini çözebilme konusunda oldukça ustadırlar. ( rengi, şekli- şemali, alındığı yer, fiyatı) bunlar çok önem arz etmektedir. Almayanlar aynısından almak için randevuleşirler çünkü olmaması büyük bir eksikliktir.

Ara ara, ara dozlar olarak dram verilir. Daha acı dozuna alışamadan vücudunuzdan direk damarlarınıza bir iğne etkisiyle enjekte edilircesine ortalık bir anda kahkaha tufanına döner. Aptallaşıp hiç anlamadığım halde sebepsizce yüzümdeki acıyı da yansıtarak, gülmüş gibi olduğum olmuştur mazur görünüz lütfen, misafirdir sonuçta.

Oturma mecburi, güler yüz mecburi , zaten çay, çekirdek, meyve faslını falan geçiyorum yani. Asıl sorun nasıl yapsam da ortama ayak uydursam yani bir ayıp etmeden şu anı bir atlatsam diyorsun.

Mesela oturup bir Ahmet Arif’ten bahsetmiyoruz yada ruha şifa olacak bir çift laf konuşmuyoruz ve yahut olabilecek yada olmuş bir iş mevzusunda bahsetmiyoruz. ( sanırım sıkıcı yada belki de bunla ilgi bir fikir yoktur bir diğer seçenekte ilgilendirmiyordur. Haklıda olabilirler kısmen.

Ah vahlarımız bitmez ama onların sohbetin olmazsa olmazı.

Şimdi çokta haksız bulmuyorum ilgilenen bir şey olmayınca bunlar tatlı birer sohbet olabiliyor. Bu erkeklerin muhteşem sohbetler içerisinde olduğu anlamına gelmez tabi ben sadece kadınlarımızdan bahsetmek istedim.

Kısacık bir kaçamak yapıp bilgisayarın başına geçerek bunları yazdım. ( yazdırdı kadınlarımız J )

Şimdi geri dönmek zorundayım ( Mutlu olun da ne yapak artık. J )

Diler Erbeyi

13.07.2019

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir